129 | PORTRÉT MLADÉ ŽENY
PECA Josef (1952)
- starting price: 6 500 CZK
- hammer price: 13 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 100 x 59,5 cm, rámováno.